decorumart

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Projektujemy wnętrza przeznaczone do użytku prywatnego i publicznego. Tworzymy wnętrza nowoczesne i klasyczne, o zróżnicowanej stylistyce.

Współpraca z nami może mieć charakter kompleksowy lub może dotyczyć wybranych etapów pracy. Możemy zaprojektować konkretne wnętrze, pojedyncze pomieszczenie lub dodać detale do istniejącej przestrzeni.

Usługi, które do Państwa kierujemy dotyczą również dekoratorstwa w zakresie artystycznego malarstwa ściennego.

Proponujemy pomoc przy doborze ekip remontowych, nadzór nad realizacją projektu oraz koordynację pracy niezbędną przy przebudowie, remoncie lub wykończeniu lokalu.

Nasza pracownia powstała z pasji tworzenia wnętrz. Wnętrz indywidualnych i ponadczasowych. W swojej pracy kierujemy się ideą tworzenia wnętrz niezwykłych, wyróżniajacych się niepowtarzalnym klimatem, łaczących estetykę i funkcjonalność. W kreowaniu przestrzeni ważna jest dla nas harmonia, dbałość o detal oraz spójność stylistyczna i kolorystyczna.

Niezależnie od skali prac nad wspólnym przedsięwzięciem, możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie oraz wykorzystanie szerokiego zaplecza naszej kreatywności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

decorumart

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.